5.JML Myslivna
8.5.2011
mapa: Koniklecová

zpět na menu stránky závodu

Konečné výsledky kategorie: H10 1.7km 95m 6k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Špringl Petr Klub turistů a lyžař YBM0202 C 15.04 + 0.00
2.Milán Tomáš KOS TJ Tesla Brno TBM0111 C 16.04 + 1.00
3.Adámek Filip KOB Moira Brno ABM0101 C 16.09 + 1.05
4.Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno TBM0103 C 16.50 + 1.46
5.Humlíček Tomáš SK Žabovřesky Brno ZBM0101 C 17.33 + 2.29
6.Čelechovský Matěj TJ Průkopník Brno UBM0202 C 17.57 + 2.53
7.Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno TBM0406 C 20.20 + 5.16
8.Pelánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno TBM0107 C 23.32 + 8.28
9.Svoboda Marek SK Žabovřesky Brno ZBM0103 C 26.32 + 11.28
10.Soška Petr SK Žabovřesky Brno ZBM0211 C 38.47 + 23.43
Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno TBM0411 C DISK
Horký Petr TJ Průkopník Brno UBM0102 C DISK

Konečné výsledky kategorie: HDR 2.4km 120m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Janotová Emma KOS TJ Tesla Brno TBM0161 C 17.11 + 0.00
2.Odehnal Tomáš OOB TJ Spartak Adamo ADA0501 17.47 + 0.36
3.Vemola Jiří TJ Průkopník Brno UBM0301 C 17.56 + 0.45
4.Račanský Jakub TJ Průkopník Brno UBM0503 C 18.14 + 1.03
5.Rada Štěpán KOB Moira Brno ABM0404 C 19.04 + 1.53
6.Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingsta LBM0651 C 19.30 + 2.19
7.Šnyrchová Kateřina KOB Moira Brno ABM0552 C 19.40 + 2.29
8.Bělohoubková Lea X XJI0012 C 19.48 + 2.37
9.Horký Jakub TJ Průkopník Brno UBM0501 C 20.40 + 3.29
10.Čelechovská Radka TJ Průkopník Brno UBM0451 C 20.45 + 3.34
11.Poloučková Hana KOB Moira Brno ABM0350 C 20.59 + 3.48
12.Račanský Matěj X XJI0023 21.01 + 3.50
13.Račanský Jiří X XJI0024 21.15 + 4.04
14.Sedlářová Jolana KOS TJ Tesla Brno TBM0359 C 21.48 + 4.37
15.Račanský Jan TJ Průkopník Brno UBM0302 C 23.12 + 6.01
16.Rajnoha Tomáš TJ Průkopník Brno UBM0303 C 23.15 + 6.04
17.Kyncl Lukáš TJ Lokomotiva Ingsta LBM C 23.56 + 6.45
18.Suchánek Jakub Pell's MTBO team XBM0201 C 24.02 + 6.51
19.Suchánšk Martin Pell's MTBO team XBM9999 C 24.05 + 6.54
20.Kyncl Michal TJ Lokomotiva Ingsta LBM C 24.34 + 7.23
21.Němeček Matěj X Procházkovi XPR0002 C 25.42 + 8.31
22.Baštař Adam Baštařovi XBA0001 C 26.58 + 9.47
23.Pudelka Jakub X Pudelkovi XPU0501 C 27.00 + 9.49
24.Juřeník Jakub SKOB Ostrava MOV0601 C 27.23 + 10.12
25.Fiala Štěpán X XJI0003 27.28 + 10.17
26.Taslerová Tereza TJ Průkopník Brno UBM0352 C 27.38 + 10.27
27.Procházka David X Procházkovi XPR0001 C 28.13 + 11.02
28.Komenda Jakub X XJI0002 28.46 + 11.35
29.Humlíčková Pavla SK Žabovřesky Brno ZBM0451 C 29.05 + 11.54
30.Janota Radan X XJI0019 C 29.13 + 12.02
31.Taslerová Martina TJ Průkopník Brno UBM0751 C 29.23 + 12.12
32.Najbrt Jakub Vsetín KVS0001 C 29.39 + 12.28
33.Geržová Veronika X XJI0018 C 30.04 + 12.53
34.Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno TBM0460 C 30.10 + 12.59
35.Pekárek Martin SK Radioklub Blansko RBK0501 C 30.29 + 13.18
36.Šeďová Kateřina KOB Moira Brno ABM0451 C 32.55 + 15.44
37.Puškáč Ivo X XJI0030 C 37.45 + 20.34
38.Chmelík Albert X XJI0016 C 44.13 + 27.02
39.Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno ZBM0701 C 45.05 + 27.54
40.Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno ZBM0901 C 45.15 + 28.04
41.Orálková Sára X XJI0022 C 45.42 + 28.31
42.Kovář Marek X XJI0021 C 45.56 + 28.45
43.Eliášek Patrik X XJI0028 47.27 + 30.16
44.Ševčíková KOS TJ Tesla Brno TBM7355 C 51.52 + 34.41
45.La Carbonara Matteo KOS TJ Tesla Brno TBM0804 C 52.37 + 35.26
46.Ryglová Adéla KOS TJ Tesla Brno TBM9977 C 54.49 + 37.38
47.Janačík Tadeáš Hájkovi XHA0002 C 73.45 + 56.34
48.Knotek Matouš Hájkovi XHA0003 C 74.13 + 57.02
49.Hájek Štěpán Hájkovi XHA0001 C 74.22 + 57.11



Konečné výsledky kategorie: DETIMINI
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.DETIMINI Procházka Viktor, David
Němeček Matěj 3.00
2.DETIMINI Šnyrchová Kateřina 3.28
3.DETIMINI Eliášek Patrik 5.25
4.DETIMINI Horká Kateřina 5.35
5.DETIMINI Hofmanová Kateřina 5.45
6.DETIMINI Račanský Matěj 6.15
7.DETIMINI Dohnal František 6.20
7.DETIMINI Fiala Štěpán 6.20
9.DETIMINI Pudelka Jaroslav 6.30
9.DETIMINI Najbrt Jakub 6.30
9.DETIMINI Puškáč Antonín 6.30
12.DETIMINI Račanský Jiří 6.40
12.DETIMINI Juřeníková Ema 6.40
14.DETIMINI Odehnalová Tereza 7.00
14.DETIMINI Čelada Vojtěch 7.00
16.DETIMINI Kroutil Jošt a Tadeáš 7.35
17.DETIMINI Muselík Mikuláš 7.45
18.DETIMINI Kolář Šimon 7.50
19.DETIMINI Vejmolová Pavlína 8.10
19.DETIMINI Peňazová Charlote 8.10
19.DETIMINI Strejčková Klára 8.10
19.DETIMINI Klasková Amálie 8.10
23.DETIMINI Kolář Marek a Sára 8.15
24.DETIMINI Urválek Jan 9.40
25.DETIMINI Ryglová Adéla 9.45
26.DETIMINI Ševčíková 9.50
26.DETIMINI Toman Matěj 9.50
28.DETIMINI Pospíšil Honzík 11.45
29.DETIMINI Hejna Jindřich 13.10 (asi na motorce)
30.DETIMINI Salajka Viktor 14.00
31.DETIMINI Pospíšil Martin 14.10


Konečné výsledky kategorie: D21C 4.3km 205m 18k Ranking:0.0000 * 1.00

----------------------------------------------------------------------------------
1.Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno ZBM9451 A 38.38 + 0.00 R: 0b
2.Rábová Zuzana SK Radioklub Blansko RBK8556 C 42.10 + 3.32 R: 0b
3.Procházková Lucie OOB TJ Spartak Adamo ADA8880 C 42.22 + 3.44 R: 0b
4.Burdová Adéla KOB Děčín LDC9152 B 48.17 + 9.39 R: 0b
5.Vemolová Barbora TJ Průkopník Brno UBM7751 C 52.55 + 14.17 R: 0b
6.Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingsta LBM8651 C 55.20 + 16.42 R: 0b
7.Juřeníková Hana SKOB Ostrava MOV8052 C 56.03 + 17.25 R: 0b
8.Drozdová Dorota KOB Moira Brno ABM7850 C 62.07 + 23.29 R: 0b
Šichová Radka KOB Moira Brno ABM8051 C DISK


Konečné výsledky kategorie: H35 4.5km 220m 16k

--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno TBM7227 C 36.15 + 0.00
2.Urválek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM6107 C 36.35 + 0.20
3.Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM6116 C 38.44 + 2.29
4.Dvořáček Petr KOS TJ Tesla Brno TBM7013 C 39.30 + 3.15
5.Šindelka Antonín SK Radioklub Blansko RBK7215 C 40.10 + 3.55
6.Strejček Petr KOS TJ Tesla Brno TBM7228 C 40.11 + 3.56
7.Humlíček René TJ Průkopník Brno UBM7101 C 42.17 + 6.02
8.Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno TBM6709 C 45.01 + 8.46
9.Adámek Libor KOB Moira Brno ABM6707 C 45.42 + 9.27
10.Klaska Jan X XJI0010 49.08 + 12.53
11.Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno TBM6747 C 53.29 + 17.14
12.Smutný Radek KOB Moira Brno ABM6701 C 55.48 + 19.33
13.Kligl Vladislav KOS TJ Tesla Brno TBM6910 C 62.39 + 26.24
14.Mika Ladislav KOS TJ Tesla Brno TBM6801 C 68.17 + 32.02

Konečné výsledky kategorie: H45 3.2km 170m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingsta LBM6113 C 31.10 + 0.00
2.Hanzl Vlastimil VSK MENDELU v Brně VBM5329 C 31.40 + 0.30
3.Šebesta Vlastislav KOS TJ Tesla Brno TBM5807 C 32.42 + 1.32
4.Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno TBM5003 C 36.49 + 5.39
5.Uklein Jiří TJ Průkopník Brno UBM6601 C 37.09 + 5.59
6.Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno TBM6201 C 39.10 + 8.00
7.Jordanov Nikolaj VSK MENDELU v Brně VBM6501 C 40.03 + 8.53
8.Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko RBK6602 C 43.01 + 11.51
9.Tužil Petr X Tužilovi XTU0002 C 58.14 + 27.04
10.Pospíšil Aleš Klub turistů a lyžař YBM6001 C 72.09 + 40.59
Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingsta LBM5401 C DISK

Konečné výsledky kategorie: H55 2.2km 125m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Komínek Jiří KOS TJ Tesla Brno TBM4639 C 24.48 + 0.00
2.Pešek Ota KOB Moira Brno ABM4917 C 29.27 + 4.39
3.Ptáček Ladislav BETA Ursus Orienteer BBM5300 C 30.01 + 5.13
4.Humalamäki Hannu FINLAND XFI0001 C 30.28 + 5.40
5.Novotný Jan TJ Průkopník Brno UBM4401 C 66.14 + 41.26
Novák Miroslav X Novákovi XNO5401 C DISK


Konečné výsledky kategorie: P3 1.8km 115m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------
1.Horký Petr TJ Průkopník Brno UBM7001 C 13.38 + 0.00
2.Tasler David TJ Průkopník Brno UBM7105 C 17.00 + 3.22
3.Odehnal Luděk OOB TJ Spartak Adamo ADA7401 C 19.06 + 5.28
4.Rajnoha Miroslav TJ Průkopník Brno UBM7104 C 20.56 + 7.18
5.Dohnal Pavel X XJI0013 C 21.23 + 7.45
6.Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno TBM5855 C 21.56 + 8.18
7.Kos Jiří X Šimkovi XSI0003 C 23.13 + 9.35
8.Cidlík Zdeněk X Šimkovi XSI0004 C 24.11 + 10.33
9.Neckař Jan X XJI0032 C 24.20 + 10.42
10.Pelánek Libor KOS TJ Tesla Brno TBM7409 C 24.26 + 10.48
11.Toufar Jiří X Šimkovi XSI0002 C 25.01 + 11.23
12.Chmelík Milan KOB Moira Brno ABM4501 C 26.20 + 12.42
13.Chmelíková Gabriela X XJI0017 C 28.08 + 14.30
14.Zaoralová Anna X XJI0004 28.09 + 14.31
15.Zaoralová Kateřina X XJI0006 28.24 + 14.46
16.Zaoralová Eliška X XJI0005 28.27 + 14.49
17.Šeďová Klára KOB Moira Brno ABM7452 C 29.21 + 15.43
18.Smrtka Ondřej X XJI9998 30.38 + 17.00
19.Špringlová Kateřina Klub turistů a lyžař YBM C 31.47 + 18.09
20.Auermüllerová Anna X XJI0007 31.54 + 18.16
21.Zedníková Michaela X XJI0027 32.49 + 19.11
22.Jirásková Dora X XJI0031 C 33.35 + 19.57
23.Tužil Matěj X Tužilovi XTU0001 C 37.42 + 24.04
24.Rysková Dana TJ Lokomotiva Ingsta LBM5980 C 41.14 + 27.36
25.Veselá Lucie X XJI0001 C 67.08 + 53.30
Šimek Petr X Šimkovi XSI0001 C DISK
Toufarová Hana X Šimkovi XSI0005 C DISK
Remeš Ivan X Šimkovi XSI0006 C DISK
Taslerová Renata TJ Průkopník Brno UBM7651 C DISK
Nedbálková Jana SK Žabovřesky Brno ZBM9999 C DISK
Dohnalová Květa X XJI0014 C DISK