Název závodu       : 14. závod Jihomoravské ligy
Datum konání : 23.10.2010
Místo konání : Svatoslav
Pořadatel : TBM - KOS Tělovýchovná jednota Tesla Brno
Použitá mapa : Kamenný ostříž 1:15 000, Kamenný krtek 1:10 000, e=5m, Stav říjen 2010, hlavní kartograf O. Kozák

Stránky závodu zpět na výsledky


H10N 3.20 km, 45 m, 6 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Gryc Vojtěch TBM0106 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 16.35
2. Špringl Petr YBM0202 C Klub turistů a lyžařů Brno 19.46 + 3.11
3. Horký Petr UBM0102 C OOB TJ Průkopník Brno 22.53 + 6.18
4. Tedenac Filip UBM0104 C OOB TJ Průkopník Brno 22.56 + 6.21
5. Palát Bohuslav TTR0201 C OOB Třebíč 23.49 + 7.14
6. Blatný Jan ABM0008 C KOB Moira Brno 24.25 + 7.50
7. Milán Tomáš TBM0111 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 29.45 +13.10
8. Soška Petr ZBM0211 C SK Žabovřesky Brno 33.00 +16.25
9. Kligl Radim TBM0103 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 33.14 +16.39
10. Sobotka Ladislav TTR02 C OOB Třebíč 39.52 +23.17
11. Muselík Mikuláš ABM0903 C KOB Moira Brno 74.23 +57.48
Lukáš Martin TBM0222 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H12 2.20 km, 75 m, 9 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 22.34
2. Žáček Matěj RBK9802 B SK Radioklub Blansko 24.20 + 1.46
3. Hlaváč Ondřej TBM9901 B KOS Tělovýchovná jednota Tesla 27.27 + 4.53
4. Starčuk Zenon YBM9901 B Klub turistů a lyžařů Brno 30.45 + 8.11
5. Jirgl Karel YBM9902 C Klub turistů a lyžařů Brno 33.23 +10.49
6. Komenda Jan ZBM9902 C SK Žabovřesky Brno 33.54 +11.20
7. Říčný Vojtěch C 36.54 +14.20
8. Špringl Tomáš YBM9903 C Klub turistů a lyžařů Brno 51.12 +28.38
Rajnoha David UBM0003 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Florián Vojtěch ABM9901 C KOB Moira Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H14 3.70 km, 80 m, 9 kontrol
protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Hirš Otakar VBM9801 B VSK MENDELU v Brně 30.21
2. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 34.38 + 4.17
3. Kadlec Michal BBM9602 B BETA URSUS Orienteering 36.13 + 5.52
4. Nekut Tomáš ABM9711 C KOB Moira Brno 50.56 +20.35
5. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 64.50 +34.29
6. Humlíček Petr UBM9701 C OOB TJ Průkopník Brno 75.00 +44.39
Šplíchal Marek ZBM9710 C SK Žabovřesky Brno abs
Kelbl Vladimír ABM9708 B KOB Moira Brno abs
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 3.40 km, 80 m, 9 kontrol
protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 35.34
2. Grycová Veronika TBM9859 B KOS Tělovýchovná jednota Tesla 36.10 + 0.36
3. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 44.10 + 8.36
4. Koporová Lenka ZBM9753 C SK Žabovřesky Brno 47.34 +12.00
5. Tedenacová Marieta UBM9755 C OOB TJ Průkopník Brno 134.54 +99.20
Richterová Nataša ADA9651 C OOB TJ Spartak Adamov abs
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.20 km, 45 m, 7 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Hovořáková Karolína VBM0351 C VSK MENDELU v Brně 18.31
2. Vedrová Ela TBM0357 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 23.32 + 5.01
3. Vetiška Michal C 23.38 + 5.07
4. Prášil Tomáš TTR C OOB Třebíč 23.44 + 5.13
5. Račanský Jan UBM0302 C OOB TJ Průkopník Brno 24.57 + 6.26
6. Mazánková Eva C 26.44 + 8.13
6. Račanský Jakub UBM0503 C OOB TJ Průkopník Brno 26.44 + 8.13
8. Blažíkovi V+V C 27.01 + 8.30
9. Procházka David XXX02 C 27.15 + 8.44
10. Gryc Vojtěch TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 27.20 + 8.49
11. Bulgurovská Anička BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 31.28 +12.57
12. Taslerová Tereza UBM0352 C OOB TJ Průkopník Brno 31.48 +13.17
13. Bulgurovská Maruška BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 32.15 +13.44
14. Čelechovský Matěj UBM0202 C OOB TJ Průkopník Brno 32.18 +13.47
15. Taslerová Martina UBM0751 C OOB TJ Průkopník Brno 34.34 +16.03
16. Horký Jakub VBM0501 C VSK MENDELU v Brně 34.53 +16.22
17. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 34.57 +16.26
18. Vlk Lukáš ABM0404 C KOB Moira Brno 35.10 +16.39
19. Bulgurovská Kristýnka BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 35.20 +16.49
20. Vlašinová Kristýna BUL C rodina Bulgurovských a přátelé 36.39 +18.08
21. Čelechovská Radka UBM0451 C OOB TJ Průkopník Brno 37.10 +18.39
22. Miková Lenka TBM0460 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 37.32 +19.01
23. Komenda Jakub C 40.00 +21.29
24. Trojánek Adam C 42.22 +23.51
25. Ehl Ondřej ZBM0404 C SK Žabovřesky Brno 44.38 +26.07
26. Eliáš Vojtěch ZBM C SK Žabovřesky Brno 45.06 +26.35
27. Ehlová Martina ZBM C SK Žabovřesky Brno 45.07 +26.36
28. Svobodová Magda a Karolín C 57.17 +38.46
29. Konečná Nikol LBM0551 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 58.26 +39.55
30. Schwab Filip TBM0710 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 71.32 +53.01
31. Kubáňová Terezka TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 71.58 +53.27
32. La Carbonara Matteo TBM08 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 72.18 +53.47
Milán Jakub TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Rajnoha Tomáš UBM0303 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Čech Radan TBM0611 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla DISK
Richter Rudolf ADA0600 C OOB TJ Spartak Adamov abs
Jirgl Pavel YBM0301 C Klub turistů a lyžařů Brno abs
Gerzová Veronika XXX C abs
Richterová Julie ADA0351 C OOB TJ Spartak Adamov abs
Tichá Julie ABM0551 C KOB Moira Brno abs
MS Matoušek Šimon ZBM9999 C SK Žabovřesky Brno 44.11 +25.40
--------------------------------------------------------------------------------------

D35 4.50 km, 80 m, 15 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 42.58
2. Janotová Dobra SBK5661 C KOB Start Blansko 43.10 + 0.12
3. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47.54 + 4.56
4. Grycová Jana TBM6969 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 48.37 + 5.39
5. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK MENDELU v Brně 50.29 + 7.31
6. Grycová Petra TBM7467 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 50.47 + 7.49
7. Hrušková Lenka YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno 51.04 + 8.06
8. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK MENDELU v Brně 53.32 +10.34
9. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 54.03 +11.05
10. Mokrá Regina ABM6854 C KOB Moira Brno 54.57 +11.59
11. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 69.18 +26.20
12. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 76.44 +33.46
13. Tomanová Elena YBM6666 C Klub turistů a lyžařů Brno 83.06 +40.08
Humlíčková Jana UBM7351 C OOB TJ Průkopník Brno DISK
Ehlová Pavla ZBM7355 C SK Žabovřesky Brno abs
Jemelíková Lada VBM6555 C VSK MENDELU v Brně abs
Matyášová Lenka LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno abs
Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H35 6.70 km, 130 m, 18 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 49.44
2. Hirš Libor VBM6000 C VSK MENDELU v Brně 51.56 + 2.12
3. Schwab David TBM7401 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 52.47 + 3.03
4. Žáček Zbyněk RBK7101 C SK Radioklub Blansko 54.02 + 4.18
5. Jalový Vlastimil RBK6120 C SK Radioklub Blansko 56.25 + 6.41
6. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 58.24 + 8.40
7. Kubáň Pavel TBM7506 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 58.26 + 8.42
8. Humlíček René UBM7101 C OOB TJ Průkopník Brno 68.05 +18.21
9. La Carbonara Claudio TBM7337 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 69.38 +19.54
10. Pospíšil Jiří PBM7401 C TJ Spartak 1. Brněnská 70.03 +20.19
11. Jašek Milan TBM6201 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 73.06 +23.22
12. Starčuk Zenon YBM6202 C Klub turistů a lyžařů Brno 92.11 +42.27
13. Horký Tomáš TBM6747 C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 93.01 +43.17
14. Rajnoha Miroslav UBM7104 C OOB TJ Průkopník Brno 94.41 +44.57
Mokrý Jan ABM6611 C KOB Moira Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------

H55 3.80 km, 75 m, 13 kontrol
protokol  mezičasy
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 45.50
2. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK MENDELU v Brně 48.54 + 3.04
3. Šnyrch František ABM4902 C KOB Moira Brno 52.26 + 6.36
4. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 53.46 + 7.56
5. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 54.22 + 8.32
6. Konečný František LBM4031 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 106.37 +60.47
7. Novotný Jan UBM4401 C OOB TJ Průkopník Brno 127.10 +81.20
-------------------------------------------------------------------------------------

P 4.10 km, 80 m, 11 kontrol
protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
1. Jordanov Nikolaj VBM6501 C VSK MENDELU v Brně 39.33
2. Štěpánský Václav C 44.18 + 4.45
3. Šimek Petr C 47.58 + 8.25
4. Jelůvka Jakub TBM C KOS Tělovýchovná jednota Tesla 51.32 +11.59
5. Blatný Tomáš ABM9412 C KOB Moira Brno 52.09 +12.36
6. Hlavoň Tomáš C 52.10 +12.37
7. Helán Václav GBM7713 C 53.11 +13.38
8. Potěšil Václav VBM5613 C VSK MENDELU v Brně 55.00 +15.27
9. Cidlík Zdeněk C 55.48 +16.15
10. Špringl Lumír YBM C Klub turistů a lyžařů Brno 56.34 +17.01
11. Dressler Jan SBK7911 C KOB Start Blansko 57.04 +17.31
12. Zedníková Michaela C 60.04 +20.31
13. Starý Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 72.15 +32.42
14. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK MENDELU v Brně 72.40 +33.07
15. Koňas Petr C 73.09 +33.36
16. Štěpánksá Sylva C 78.48 +39.15
17. Sošková Renata YBM6651 C Klub turistů a lyžařů Brno 82.39 +43.06
18. Dokulilová Silvie UBM6851 C OOB TJ Průkopník Brno 110.56 +71.23
19. Hrušková Barbora ZBM9354 A SK Žabovřesky Brno 112.44 +73.11
20. Churý František YBM C Klub turistů a lyžařů Brno 115.06 +75.33
Vít Lukáš C DISK
Vlček Jan XXX C abs
Chvátal Lukáš ZBM8309 C SK Žabovřesky Brno abs
Gerzová Leona XXX C abs
Chmelíková Zuzana VBM9353 B VSK MENDELU v Brně abs
Blatný Martin ABM6804 C KOB Moira Brno abs
--------------------------------------------------------------------------------------